1. Otwórz zamek za pomocą kombinacji fabrycznej 0-0-0
  2. Odciągnij spust zamka (przesuwny przycisk
  3. Za pomocą pokręteł ustaw swój własny szyfr
  4. Zwolnij spust zamka (przesuwny przycisk), Twój kod został zapamiętany

Zamek szyfrujący z funkcją TSA pozwala służbom celnym na szybkie otwarcie i zamknięcie bagażu, bez uszkadzania go – co możliwe jest dzięki użyciu specjalnego klucza. Taki klucz posiadają wyłącznie służby celne, dlatego do walizek nie jest on dołączony. Zamek TSA jest wymagany w czasie podróży do USA, Kanady, Japonii czy Australii.

W przypadku odstąpienia od umowy, czas na zwrot to 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Koszt zwrotu pokrywa kupujący. Warunkiem odstąpienia od umowy jest przesłanie na adres WPISAĆ EMAIL W TO MIEJSCE wypełnionego formularza zwrotu. Należy odesłać towar w ciągu 30 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Na zwrot pieniędzy mamy 14 dni od daty otrzymaniu przesyłki.

Nie prowadzimy odbiorów osobistych.

Tak, wysyłamy przesyłki za granicę. Koszt wysyłki uzależniony jest od kraju wysyłki.

Anulowanie zamówienia jest możliwe w przypadku, gdy nie zostało jeszcze przez nas nadane i wysłane. W celu zgłoszenia prośby o anulowanie zamówienia należy napisać do nas wiadomość na adres sklep@domifito.pl

W celu zareklamowania wadliwego towary należy przesłać zdjęcia wraz z dokładnym opisem uszkodzenia na adres WPISAĆ EMAIL W TO MIEJSCE

Podane wymiary zewnętrzne obejmują wszystkie elementy wystające poza korpus walizki.

Jest to tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekka. Metoda tkania oraz struktura włókien zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password