Płatność za pobraniem

Gotówkę odbiera kurier dostarczający towar. Koszt wysyłki jest wliczony w wartość całkowitą zamówienia. Z możliwości płatności gotówką wyłączona jest opcja odbioru za pobraniem w paczkomacie (tylko karta płatnicza lub BLIK).
W przypadku niektórych kurierów (DPD, InPost) jest możliwość płatności kartą płatniczą
Odbiór przesyłki za pobraniem w Paczkomacie - Niektóre z paczkomatów zostały wyposażone w terminale, dzięki którym możesz zapłacić za przesyłkę kartą oraz BLIKiem.
Płatność "za pobraniem" jest niedostępna w przypadku zakupu towarów wielkogabarytowych [Geis (Paleta)].

Płatność Internetowa

Przelewy24

Płatność przelewy24 to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej,  gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! 

Płatność jest realizowana za pośrednictwem firmy Przelewy24. Obsługiwane są prawie wszystkie banki w Polsce.

BLIK

BLIK to szybka i bezpieczna płatność mobilna. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowego kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. 

Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności. Dowiedz się więcej

Przedpłata na konto bankowe

Opłata pobierana jest z góry (tj. przed wysłaniem towaru) na nasz rachunek bankowy. Wysyłka towaru następuje w momencie wpłynięcia i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Czas wpłynięcia pieniędzy wynosi zazwyczaj maksymalnie 24h od zlecenia przelewu, licząc tylko dni robocze.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Forma płatności dotyczy tylko i wyłącznie naszych stałych klientów.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password